Produkta kategorija

Sazinieties ar mums

Zvaniet mums: 86-0631-3581111 (International Business)

Faksa Nr.: 86-0631-8805589

Pievienot: No.9 JiuLong Road, ekonomiskās attīstības zonas, Wendeng, Weihai pilsēta, Shandong Province, China 264400

Rakstiet mums: sales@composite-china.com

Darba laiks:

Mon-Sat (8:00 am - 17:00 pm)

Ja jums nepieciešama palīdzība, zvaniet mums. Mēs esam vienmēr priecīgi palīdzēt

Internetresursa saite:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Carbon fiber cauruļu tehnoloģiju un tās pielietojumu veido

- Aug 03, 2015 -

Carbon fiber cauruļu veidošanos procesu ir cauruļu velmēšanas mašīnas ar oglekļa šķiedru impregnētu karsti sarakstā veido kompozītu Cilnis metodi.

Tās princips ir izmantot karstā veltņi cauruļu velmēšanas mašīnas impregnētu mīkstināšanai, kušanas sveķu impregnētu iepriekš. Zināma spriedze, veltņu griešanās laikā, izmantojot berzi starp veltnīšus un vārpstas impregnētu nepārtrauktu ruļļos mirt līdz nepieciešamo biezumu, un tad ar aukstu roll dzesēšanas, ņemti no spoles, kas kaltēta žāvēšanas skapī. Cauruļu pēc konservēšanas noņemt galveno modelis pavedienu uztīšanas caurules var iegūt. Pamatojoties uz barošanās veidu Cilnis iepriekš piesūcinātu materiālu, mehāniskās metodes var iedalīt rokasgrāmatu, lopbarības un nepārtrauktā. Pamata procedūra ir:

Pirmkārt, tīrīšanas veltņi, karstā veltņi, kas uzsildīts līdz noteikto temperatūru noregulē impregnētu spriedzi. Neatrodas rullīšu spiediena kodols pār pārklātas ar atbrīvot aģents, kas ieskauj 1 klēpī un zemāku rullītis, drukas galviņas ar karstu veltņi, vienlaicīgi pull impregnētu, piestiprināta pie galvas, apkures daļas ar klēpja līderis. Norādošās līnijas garumu apmēram 800 ~ 1200mm, atkarībā no cauruļu diametru un līderis audumu un lentas, parasti 150 distances garums ~ 250 mm. biezu sienu caurules, normālā darbībā izmantojamā balstieliktņa rotācijas ātruma dēļ paātrināt, mērķis ir lēns pie sienas biezums sasniegt konstrukcijas biezums, nogriezt lentas ruļļa.

Un pēc tam saglabājiet nospiežot zem augsta spiediena, turpina pagriezt pelējuma 1 ~ 2. Beidzot celšanas mērīšanas caurules ārējais diametrs pēc iet cauruli izņem no izmaksu apjoma, stājas krāsns konservēšanas veltnis.


Related Products